Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality - Aktuality

Nové herní prvky pro děti

Nové herní prvky pro děti

V městském parku u Šembery probíhá výměna herních prvků, v rámci akce bude na hřišti instalována nová věž se skluzavkou a dvěma šplhacími rampami a dvojhoupačka se sedátky pro malé děti. Oba prvky jsou z velké části zkonstruovány z akátového dřeva přirozených tvarů, dopadové plochy jsou naplněny kačírkem o velikosti 4 - 8 mm s certifikátem jejich vhodnosti pro dětská hřiště. Prvky dodává společnost ALESTRA Kuřim, která nabídla nejvýhodnější cenu.
Za odbor životního prostředí a zemědělství Ing. Rostislav Vodička

Dotazník týkající se plánování v oblasti vod

Dotazník týkající se plánování v oblasti vod

Ministerstva zemědělství ve spolupráci s Ústavem zemědělské ekonomiky a informací pracuje na dotazníkovém šetření týkajícího se plánování v oblasti vod. Výsledky těchto dotazníků pomohou ke zjištění názorů a postojů, které zaujímá veřejnost a občané k přijatým opatřením. Budeme rádi, když si uděláte čas a dotazník pro ministerstvo vyplníte. Děkujeme. Dotazník zde.

18.07.2018 Aktuality

Návštěva táborů

Návštěva táborů

12. července 2018 navštívilo vedení města tábory v Kácovci a na Samechově a poděkovalo zástupcům obou skautských středisek nejen za nápaditost, s jakou připravují táborový program, ale i za celoroční práci pro své svěřence i pro blaho našeho města. Ještě jednou díky moc, vážíme si toho! Jakub Nekolný - starosta města

Návštěva Köngenu

Návštěva Köngenu

Městská delegace navštívila začátkem července německé partnerské město Köngen, kde jednala o rozšíření spolupráce se zastupiteli města pod vedením starosty pana Otty Ruppanera. Foto: Jan Firbas

Využijte rezervační systém online

Využijte rezervační systém online

Chystáte se na MěÚ k vyřízení cestovního dokladu, občanského průkazu nebo jiné úřední záležitosti a nechcete čekat ve frontě? Využijte náš online rezervační systém. Ušetří Vám čas i nepříjemné čekání. 

Fórum zdravého města Český Brod

Fórum zdravého města Český Brod naváže na Slavnostní otevření IC a ICM Český Brod v nově zrekonstruovaných prostorách čp. 1 na nám. Arnošta z Pardubic. Akce se uskuteční v pondělí 3. září 2018 od 18:00 hodin v novém sále čp.1.

08.07.2018 Aktuality

VEŘEJNÉ SETKÁNÍ "Parkování na Škvárovně"

Veřejné setkání na téma "Parkování na Škvárovně" proběhne ve středu 5. září 2018 od 18:00 hodin v obřadní síni radnice na nám. Husově čp.70. Za účasti projektanta studie dopravy a zástupců vedení města se budeme věnovat dopravě a parkování v oblasti Škvárovna a přilehlých ulicí za ulicí Klučovská. Přijďte a zapojte se do veřejné diskuse!

08.07.2018 Aktuality

VEŘEJNÉ SETKÁNÍ "Na náměstí o náměstí"

Zveme Vás na veřejné setkání, které se odehraje v úterý 4. září 2018 od 18:00 hodin v novém sále čp.1 na nám. Arnošta z Pardubic. Představíme Vám návrhy úprav veřejného prostranství na nám. Arnošta z Pardubic a na nám. Husově v Českém Brodě. Za účasti městského architekta Jiřího Pavlíčka a zástupců vedení města se budeme věnovat dopravě a parkování v historickém centru, podpoře podnikání, úpravám zeleně...
Přijďte a zapojte se do veřejné diskuse o Vašem městě!

08.07.2018 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist