Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

Využijte rezervační systém online

Chystáte se na MěÚ k vyřízení cestovního dokladu, občanského průkazu nebo jiné úřední záležitosti a nechcete čekat ve frontě? Využijte náš online rezervační systém. Ušetří Vám čas i nepříjemné čekání. 

Rezervační systém online doporučujeme především těm, kteří se chystají vyřídit si občanský průkaz nebo cestovní pas.


Od ledna letošního roku jsme zavedli v rámci realizace projektu Nové funkce IS města Český Brod podpořeného z MMR ČR novou službu pro občany. Jde o rezervační systém online, díky kterému se můžete na http://rezervace.cesbrod.czz pohodlí domova objednat k našemu pracovníkovi a vybrat si den a čas, který vám vyhovuje. Systém je možné využít i z mobilních zařízení. 

Jde například o agendy cestovních dokladů, občanských průkazů, registru vozidel nebo o agendu pokladny. Rezervace online je naprosto jednoduchá a zvládnete ji z každého počítače nebo chytrého telefonu. Po vybrání termínu stačí vyplnit jen jméno, příjmení a emailovou adresu. Na uvedený email Vám přijdou souhrnné informace o Vaší registraci a požadavek na její potvrzení. Poté obdržíte e-mailem a SMS zprávou pin kód, který použijete na dotykovém kiosku (terminálu) k vytištění rezervačního lístku. Systém také zasílá automatické upozornění SMS zprávou den před rezervovanou návštěvou.

Po příchod do budovy městského úřadu na adrese čp. 56 na nám.  Arnošta z Pardubic si v kiosku (terminálu) vyberte ikonu objednaní klienti, která je v levém dolním rohu a je červeně zvýrazněna. Poté zadejte kód, který jste elektronicky obdrželi po zadání online rezervace. Pokud jste například rodič a přicházíte s dítětem, zadejte potřebný počet rezervací za sebou v časech, které umožňuje rezervační systém rezervace (například v 13:00 a v 13:30 hodin). Pak budete vyřízení společně.

09.07.18 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2019 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist