Zimní příprava brodských fotbalistů na severu Čech

Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Pavel SlavíčekNa zimním soustředění do Jablonce nad Nisou vyrazili fotbalisté Českého Brodu. V nabitém tréninkovém programu našli skulinku i na přípravný zápas.

Mšeno – Český Brod 3:2

Své síly změřily s nedalekým divizním týmem Mšena. „Je to velice kvalitní tým. Pro nás to bylo přínosné utkání,“ byl rád trenér Českého Brodu Jiří Tesař.
Domácí Mšeno na Českobrodské, kteří hrají krajský přebor, vlétli hned od začátku a ujali se vedení, když využili chyby stopera.
Českobrodští se ale rychle vzpamatovali a v úvodu druhé půle šli do konce do vedení 2:1. Ke Krejcarově trefě přidal Štefančík branku z pokutového kopu.
„Posledních deset minut utkání jsme ale totálně pokazili. Udělali jsme dvě chyby, dostali dva góly a prohráli,“ bylo líto Tesařovi, že jeho tým utkání do vítězného konce nedotáhl.
„Utkání jako takové ale bylo dobré. Hráli jsme s nasazením, proti kvalitnímu soupeři. A po řadě náročných tréninků jsme ho i dobře odběhali,“ doplnil Tesař.
On a jeho mančaft pobude na Jablonecku do neděle. A leháro nikoho určitě nečeká. Dle Tesařových slov ještě jeho svěřenci vyrazí na běžky, na hřiště, do posilovny i do terénu.

Branky: Krejcar, Štefančík (PK). Poločas: 1:0. Český Brod: Sova – Krištof, Mlejnek, Bureš, Kopecký – Trnka, Krejcar, Červenka, Hubáček – Štefančík, Moravec. Střídali: Dvořák, Pech, Valenta, Kozlíček.