V Českém Brodě padlo devět gólů, hattrick dal Vobořil

Foto Miloslav KapicV dalším díle fotbalové divize hostili borci Českého Brodu na svém trávníku kladenskou rezervu. Domácí byli v gólové přestřelce úspěšnější, když zvítězili tříbrankovým rozdílem.

Český Brod – Kladno B 6:3

V divizním utkání skupiny B odpověděl Český Brod na vedoucí gól kladenské rezervy vyrovnávací brankou Vobořila, kterého do gólového úniku ideálně poslal kapitán domácích Pařízek. Sám potom hlavou zajistil mužstvu poločasové vedení.

Stejný obraz hry přinesl i druhý poločas. Hrál se otevřený a útočný fotbal s nevšední brankovou úrodou, střelecky se dařilo Vobořilovi, který vsítil tři branky svého týmu.

„Výsledek utkání odpovídá tomu, že mužstvo mohlo hrát bez obav a na obou stranách útoky předčily obrany. Na každou obdrženou branku jsme dokázali okamžitě zareagovat. Byl to takový bezstarostný fotbal,“ řekl po utkání trenér Českého Brodu Karel Tošnar.

Branky: 22., 62. a 82. Vobořil, 34. Pařízek, 51. Lehovec (z PK), 67. Šimr – 14. F. Mašanský, 47. Šilhan, 58. Rada. Rozhodčí: Šiling. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 2:1.

Český Brod: Sova – P. Kopecký, Šimr, Skramužský, Paluka – Kozák, Sobíšek, Pařízek (88. Dušek), Sus – Lehovec (75. Skála), Vobořil.