Tesař: S bodem rozhodně spokojen nejsem

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Pavel SlavíčekNymburk dosavadní dvě vítězství zaznamenal doma s mužstvy, která se asi budou prát o setrvání v krajském přeboru. Mužstva z horní poloviny tabulky byla i v domácím prostředí nad jeho síly.

Nymburk – Český Brod 2:2

Český Brod sice v utkání dvakrát vedl, Polaban dokázal vždy srovnat. Remízou tak Českému Brodu odskočila Kutná Hora na prvním místě o čtyři body.

„První poločas jsme byli lepším mužstvem, držení míče bylo na naší straně, ale hráli jsme jen po šestnáctku. Z obou stran to bylo bez šancí. Po faulu na Štefančíka jsme vedli, bohužel po standardní situaci domácí vyrovnali. Vedení jsme téměř vzápětí znovu získali, závěr zápasu jsme si bohužel prokoučovali. Nedokázali jsme vedení udržet, dělali jsme hrubé chyby, po kterých měl naopak šance soupeř. Přestože jsme šli v utkání několikrát do přečíslení, nepodrželi jsme balón, nebo zakončovali hloupě. Závěr utkání jsme jednoznačně nezvládli, takto zkušený tým si měl výsledek pohlídat. Za bod rozhodně spokojený nejsem,“ uvedl po utkání trenér Českého Brodu Jiří Tesař.

Branky: 70. Ott, 82. Bobek – 55. Štefančík (z PK), 72. Kopecký. Rozhodčí: Voldan. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:0. Český Brod: Sova – Kopecký, Mlejnek, Bureš, Kozlíček – Pech (83. Trnka), Krejcar, Červenka (70. Valenta), Hubáček – Štefančík, Moravec.