Propozice Běhu republiky a výsledky Svatováclavského běhu
Oddíl triatlonu TJ Slavoj Český Brod pořádá dne 22. října 2006 (neděle) 5. ročník akce
BĚH REPUBLIKY ČESKOSLOVENSKÉ
Místo startu: Český Brod - park, u hráze Pivovarského rybníka. Starty: 22. října 2006 (neděle) od 14:00 hodin. Startovné: Děti a mládež – 5 Kč, Dospělí – 20 Kč. Tratě: Budou vytýčeny v prostoru parku a v okolí Pivovarského rybníka. Prezentace: 22.10.2006 od 13:30 hod. u hráze Pivovarského rybníka (před prodejnou PRO-DOMA) - ukončení 10 minut před startem příslušné kategorie.
Kategorie:
Chlapečci a děvčátka mladší - do 4 let (r.n. 2002 a ml.) - 95 m - start cca ve 14:00 - 14:10 hod.
Chlapečci a děvčátka starší - 5-6 let (r.n. 2000-2001) - 200 m - start cca ve 14:10 - 14:20 hod.
Kluci a děvčata mladší - 7-8 let (r.n. 1998-1999) - 350 m - start cca ve 14:20 - 14:30 hod.
Kluci a děvčata starší - 9-10 let (r.n. 1996-1997) - 650 m - start cca ve 14:30 - 14:40 hod.
Vyhlášení výsledků kateg. chlapečci a děvčátka ml. až kluci a děvčata st. - cca 14:40 - 15:00 hod.
Žáci a žákyně mladší - 11-12 let (r.n. 1994-1995) - 1300 m - start cca v 15:00 -15:10 hod.
Žákyně starší - 13-14 let (r.n. 1992-1993) - 1300 m - start cca v 15:00 - 15:10 hod.
Žáci starší - 13-14 let (r.n. 1992-1993) - 1650 m - start cca v 15:10 - 15:20 hod.
Dorostenky - 15-18 let (r.n. 1988-1991) - 1650 m - start cca v 15:10 - 15:20 hod.
Běh „Buď fit“ pro ženy - 1650 m - start cca v 15:10 - 15:20 hod.
Dorostenci - 15-18 let (r.n. 1988-1991) - 1950 m - start cca v 15:10 - 15:20 hod.
Vyhlášení výsledků žákovských a dorost. kategorií a běhu „Buď fit“- cca 15:20 - 15:30 hod.
Muži do 39 let (r.n. 1967 a ml.), Muži 40-49 let (r.n. 1957-1966), Muži 50-59 let (r.n.1947-1956), Muži 60-69 let (r.n. 1937-1946), Muži nad 70 let (1936 a starší).
Ženy do 34 let (r.n.1972 a ml.), Ženy 35-44 let (r.n.1962-1971), Ženy nad 45 let (r.n.1961 a st.)
Jednotná délka trati - 3250 m –předpokládaný společný start cca v 15:30 hod.
Vyhlášení výsledků v kategoriích dospělých - cca 15:45 - 16:00 hodin.
Pozn.: Uvedené časy se mohou mírně změnit dle počtu účastníků a počasí.
Ceny: Závodníci na prvních třech místech v každé kategorii dostanou věcné ceny.
Každý účastník obdrží pamětní diplom a sladké občerstvení.
Výsledková listina bude po zaplacení částky 10 Kč zaslána do deseti dnů. Výsledky budou i na www.beh.cz a na www.cesbrod.cz
„Svatováclavský běh“ – 28.9.2006
VÝSLEDKOVÁ LISTINA 5. ročníku běhu
Ve čtvrtek 28. září 2006 od 14:00 hodin uspořádal oddíl triatlonu TJ Slavoj Český Brod v českobrodském parku a v okolí Pivovarského rybníka 5. ročník akce „Svatováclavský běh“. Bylo jasno až polojasno, teplota 21oC. Závodů se zúčastnilo celkem 96 běžců - 68 jich startovalo v předškolních, žákovských a dorosteneckých kategoriích, 25 dospělých absolvovalo trať 3250 m a 3 ženy běžely 1650 m dlouhou trať „Buď fit“ pro ženy. Navíc dvě děvčata starší běžela trať dorostenek a jedna žákyně mladší běžela s ženami trať „Buď fit“. První tři závodníci v každé kategorii vystoupili na stupně vítězů a byli odměněni věcnými cenami. První tři v mládežnických kategoriích a ženy na trati „Buď fit“ byli dekorováni medailemi. Všichni účastníci dostali pamětní diplom Svatováclavského běhu a sladkosti.
Nejmladším účastníkům byly 2 roky, nejstaršímu běžci bylo 71 let. Nejvíce závodníků (31) startovalo v barvách Českého Brodu. Blízký Újezd nad Lesy reprezentovalo 21 běžců. Do Českého Brodu si však přijeli zaběhat i závodníci až z Plzně a Havířova. Během svůj svátek oslavilo pět Václavů – tři z nich ve svých kategoriích zvítězili, dva zbývající si odnesli bronzové medaile.
Bylo překonáno šest traťových rekordů – kategorie Děvčátka starší, Žákyně mladší, Běh „Buď fit“ pro ženy, Muži 50-59 let, Muži nad 70 let a Ženy nad 45 let (zároveň absolutní ženský traťový rekord). Pozn.: Započítávají se závody „Českobrodská pečeť“ (mládež), „Svatováclavský běh“,„Běh republiky Československé“ a jeden ročník „Běhu 17. listopadu“, konané na stejných tratích.
Chlapečci mladší – r.n. 2002 a mladší (do 4 let) – 95 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R.nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 14 | Maroul Tomáš | 2002 | ------ | Mladá Boleslav | 26,5 |
2. | 38 | Krementschuk Kolja | 2004 | ------ | Kounice | 40,2 |
3. | 69 | Antropius Richard | 2003 | Sokol Český Brod | Český Brod | 41,6 |
Děvčátka mladší – r.n. 2002 a mladší (do 4 let) – 95 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 70 | Baránková Tina | 2002 | Sokol Český Brod | Český Brod | 22,7 |
2. | 25 | Stachová Daniela | 2002 | Újezd nad Lesy | Újezd n. L. | 24,7 |
3. | 65 | Tvrzníková Michaela | 2002 | Liblice | Liblice | 25,4 |
4. | 63 | Mullerová Kristýna | 2003 | Chotutice | Chotutice | 29,8 |
5. | 98 | Lubínková Pavlína | 2003 | Újezd nad Lesy | Újezd n. L. | 30,2 |
6. | 29 | Stachová Eliška | 2004 | Újezd nad Lesy | Újezd n. L. | 32,1 |
7. | 20 | Hrbková Eliška | 2003 | Český Brod | Český Brod | 33,7 |
8. | 68 | Blašková Adéla | 2003 | Český Brod | Český Brod | 36,8 |
9. | 97 | Majerová Eliška | 2004 | Český Brod | Český Brod | 50,9 |
Chlapečci starší – r.n. 2000-2001 (5-6 let) – 200 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 74 | Zoulík Jonáš | 2000 | ŠSK Újezd nad Lesy | Klánovice | 40,8 |
2. | 4 | Ježek Matyáš | 2000 | ------ | Černošice | 41,0 |
3. | 100 | Svatoš Marek | 2001 | ŠSK Kounice | 44,8 | |
4. | 31 | Gajdasz Alex | 2000 | ŠSK Kounice | 45,1 | |
5. | 91 | Hrdinka Jakub | 2000 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 47,9 |
6. | 22 | Stach Matěj | 2000 | ------ | Újezd nad Lesy | 54,2 |
7. | 53 | Muller Pavel | 2000 | Fotbal Radim | Chotutice | 55,1 |
8. | 87 | Eichler Tomáš | 2000 | Český Brod | 56,9 | |
9. | 86 | Ransdorf Michael | 2001 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 57,6 |
10. | 18 | Hrbek František | 2000 | Tenis Český Brod | Český Brod | 59,4 |
11. | 41 | Vorlíček Filip | 2001 | ------ | Kounice | 1:02,3 |
12. | 82 | Filip Filip | 2001 | Sokol Český Brod | Český Brod | 1:05,8 |
13. | 81 | Filip Vilím | 2001 | Sokol Český Brod | Štolmíř | 1:06,9 |
14. | 49 | Kočí Eduard | 2001 | Fotbal Český Brod | Štolmíř | 1:08,8 |
Děvčátka starší – r.n. 2000-2001 (5-6 let) – 200 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 60 | Šimková Lucie | 2000 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 40,5 |
2. | 56 | Vojtěchová Josefína | 2001 | Říčany | Říčany | 1:02,5 |
3. | 95 | Eichlerová Šárka | 2002 | Český Brod | Český Brod | 1:13,1 |
Kluci mladší – r.n. 1998-1999 (7-8 let) – 350 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R.nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 33 | Gajdasz Mario | 1998 | ŠSK Kounice | 1:14,4 | |
2. | 85 | Ransdorf Jakub | 1998 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 1:16,5 |
3. | 78 | Zoulík Matouš | 1998 | ŠSK Újezd nad Lesy | Klánovice | 1:17,6 |
4. | 44 | Vorlíček Jakub | 1998 | ŠSK Kounice | 1:18,3 | |
5. | 112 | Čermák Radim | 1999 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 1:18,8 |
6. | 67 | Tvrzník Matěj | 1998 | TJ Liblice | Liblice | 1:25,4 |
7. | 26 | Štěrba David | 1999 | Sibřina | 1:59,9 |
Děvčata mladší – r.n. 1998-1999 (7-8 let) – 350 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R.nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 11 | Maroulová Dominika | 1998 | Mladá Boleslav | Mladá Boleslav | 1:13,9 |
2. | 57 | Martinovská Johana | 1998 | Lokomotiva Plzeň | Plzeň | 1:17,9 |
3. | 118 | Santolíková Jana | 1998 | ŠSK Újezd nad Lesy | Běchovice | 1:30,5 |
4. | 15 | Mukařovská Karolína | 1999 | Atletika Český Brod | Český Brod | 1:46,1 |
5. | 37 | Krejčířová Eliška | 1999 | Květnice | Květnice | 1:52,7 |
Kluci starší – r.n. 1996-1997 (9-10 let) – 650 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 120 | Santolík Václav | 1997 | ŠSK Újezd nad Lesy | Běchovice | 2:27,6 |
2. | 62 | Benešovský David | 1996 | Klučov | 2:28,3 | |
3. | 96 | Cubínek Václav | 1996 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 2:46,2 |
Děvčata starší – r.n. 1996-1997 (9-10 let) – 650 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 93 | Kohoutová Petra | 1997 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 2:29,0 |
2. | 52 | Horová Tereza | 1996 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 2:31,9 |
3. | 51 | Hrubá Michaela | 1997 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 2:32,4 |
4. | 84 | Hrdinková Kateřina | 1996 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 2:32,8 |
5. | 17 | Mukařovská Lucie | 1997 | Atletika Český Brod | Český Brod | 2:37,9 |
6. | 83 | Vaníčková Zuzana | 1996 | ŠSK Kounice | Černíky | 2:46,9 |
7. | 54 | Petráňová Karolína | 1996 | ŠSK Újezd nad Lesy | Újezd nad Lesy | 2:54,4 |
8. | 116 | Ševčíková Petra | 1997 | ŠSK Kounice | Kounice | 3:06,4 |
9. | 61 | Strnadová Kateřina | 1997 | Chlístovice | Chlístovice | 3:10,3 |
10. | 113 | Dujsíková Kateřina | 1997 | Český Brod | Český Brod | 3:47,3 |
Žáci mladší – r.n. 1994-1995 (11-12 let) – 1300 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 64 | Palma Martin | 1995 | Tenis Český Brod | Český Brod | 5:07,7 |
2. | 55 | Draha Matěj | 1995 | Sokol Úvaly | Úvaly | 5:57,2 |
3. | 66 | Šedivý Marek | 1995 | Tenis Český Brod | Český Brod | 6:31,5 |
Žákyně mladší – r.n. 1994-1995 (11-12 let) – 1300 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 119 | Emanovská Gabriela | 1994 | ŠSK Újezd n. Lesy | Klánovice | 4:56,9 |
2. | 58 | Martinovská Andrea | 1995 | Lokomotiva Plzeň | Plzeň | 5:05,0 |
3. | 42 | Semrádová Adéla | 1995 | Sprint Čáslav | Čáslav | 5:23,4 |
4. | 47 | Juricová Kateřina | 1995 | Spartak Čelákovice | 5:28,8 | |
5. | 94 | Čokrtová Kateřina | 1994 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 5:42,3 |
6. | 19 | Kefurtová Aneta | 1995 | ŠSK Kounice | Kounice | 6:18,5 |
Žáci starší – r.n. 1992-1993 (13-14 let) – 1650 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
3. | 48 | Semrád Tomáš | 1992 | Sprint Čáslav | Čáslav | 6:35,3 |
4. | 94 | Žitňan Lubomír | 1992 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 6:41,3 |
Žákyně starší – r.n. 1992-1993 (13-14 let) – 1300 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 92 | Čokrtová Jana | 1992 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 5:13,5 |
Dorostenci – r.n. 1988-1991 (15-18 let) – 1950 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 89 | Čokrt Václav | 1989 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 7:09,9 |
Dorostenky – r.n. 1988-1991 (15-18 let) – 1650 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 88 | Čokrtová Eva | 1988 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 6:55,2 |
2. | 33 | Mukařovská Lucie | 1997 | Atletika Český Brod | Český Brod | 8:20,2 |
3. | 31 | Hrdinková Kateřina | 1996 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 8:21,2 |
Ženy – Běh „Buď fit – 1650 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za: | Bydliště | Čas |
--- | 99 | Čokrtová Kateřina | 1994 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 7:48,1 |
1. | 30 | Stachová Kateřina | 1971 | Újezd nad Lesy | Újezd n. Lesy | 8:04,6 |
2. | 75 | Čurgaliová Petra | 1978 | Sokol Český Brod | Štolmíř | 8:57,6 |
3. | 79 | Filipová Denisa | 1973 | Sokol Český Brod | Český Brod | 10:24,3 |
Muži do 39 let – r.n. 1967 a ml. – 3250 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R.nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 108 | Strnad Lukáš | 1988 | AC Čáslav | Chlístovice | 10:44,7 |
2. | 606 | Malý René | 1983 | JAKL Karviná | Český Brod | 11:10,6 |
3. | 47 | Miler Pavel | 1979 | SK Kolín | Lipany | 11:23,2 |
4. | 22 | Semrád Ladislav | 1967 | Čáslav | Čáslav | 11:42,2 |
5. | 4 | Král Ondřej | 1974 | Kolín | 12:04,5 | |
6. | 84 | Houžvička Ivan | 1968 | Triatlon Český Brod | Tuchoraz | 12:41,9 |
7. | 96 | Hrdinka Čestmír | 1967 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 13:01,1 |
8. | 87 | Stach Jan | 1972 | Újezd nad Lesy | 13:16,1 | |
9. | 120 | Trbušek René | 1976 | Čelákovice | Čelákovice | 13:17,9 |
10. | 86 | Smolík Petr | 1977 | Chrást | 15:22,8 |
Muži 40-49 let – r.n. 1957-1966 – 3250 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 25 | Červenka Miroslav | 1964 | Sokol Kolín | Kolín | 12:54,3 |
2. | 92 | Miřejovský Tomáš | 1961 | SABZO Praha | Praha | 13:46,6 |
3. | 49 | Čokrt Václav | 1959 | Triatlon Český Brod | Český Brod | 13:55,9 |
Muži 50-59 let – r.n. 1947-1956 – 3250 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 29 | Hasal Karel | 1953 | Generali pojišťovna | Lety | 12:33,7 |
2. | 100 | Roubík František | 1956 | Čerčany | Praha | 12:49,7 |
3. | 74 | Boláček Josef | 1952 | ŠSK Újezd nad Lesy | Praha | 13:30,9 |
4. | 53 | Cipl František | 1951 | Vlašim | Vlašim | 14:07,8 |
5. | 98 | Veselý Milan | 1948 | Sokol Kolín | Kolín | 14:21,8 |
6. | 54 | Rosůlek Josef | 1949 | SKP Nymburk | Nymburk | 16:06,8 |
Muži 60-69 let – r.n. 1937-1946 – 3250 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 69 | Šanda Václav | 1944 | Sokol Kolín | Kolín | 14:52,6 |
2. | 85 | Strnad Bohumil | 1943 | AC Čáslav | Chlístovice | 15:24,5 |
3. | 124 | Doleček František | 1943 | Slavoj Stará Boleslav | Praha | 15:58,3 |
4. | 82 | Fiedler Miloslav | 1943 | MV ČR Praha | Praha | 17:07,4 |
Muži nad 70 let – r.n. 1936 a starší – 3250 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 113 | Gaman Jaroslav | 1935 | AVANTI Havířov | Havířov | 17:06,8 |
Ženy nad 45 let – r.n. 1961 a starší – 3250 m:
Poř. | St.č. | Příjmení a jméno | R. nar. | Startuje za | Bydliště | Čas |
1. | 121 | Šandová Irena | 1957 | Sokol Kolín | Kolín | 13:13,0 |
Rozhodčí závodu - Petra Strnadová
Ředitel závodu - Ing. Václav Čokrt
REKORDY BĚHÁNÍ V PARKU po 28.9.2006:
Kategorie | Trať | Příjmení a jméno | Startoval za: TJ, klub (bydliště) | Čas | Dosažen na: |
Chlapečci mladší | 95 m | Svatoš Marek | ŠSK Kounice | 19,9 | SB 2005 |
Děvčátka mladší | 95 m | Šimková Lucie | ŠSK Újezd nad Lesy | 20,6 | BR 2004 |
Chlapečci starší | 200 m | Čermák Radim | ŠSK Újezd nad Lesy | 40,6 | BR 2005 |
Děvčátka starší | 200 m | Šimková Lucie | ŠSK Újezd nad Lesy | 40,5 | SB 2006 |
Děvčátka starší | 200 m | Šimková Lucie | ŠSK Újezd nad Lesy | 40,8 | BR 2005 |
Kluci mladší | 350 m | Šimek Vojtěch | ŠSK Újezd nad Lesy | 1:13,0 | BR 2005 |
Děvčata mladší | 350 m | Bubancová Bára | SKP Nymburk | 1:12,8 | BR 2005 |
Kluci starší | 650 m | Šmahel Michal | Říčany u Prahy | 1:59,6 | SB 2004 |
Děvčata starší | 650 m | Čokrtová Kateřina | Triatlon Český Brod | 2:21,1 | SB 2004 |
Žáci mladší | 1300 m | Režňák Martin | ŠSK Újezd nad Lesy | 4:34,4 | SB 2003 |
Žákyně mladší | 1300 m | Emanovská Gabriela | ŠSK Újezd nad Lesy | 4:56,9 | SB 2006 |
Žákyně mladší | 1300 m | Pospíšková Anna | TJ Uhříněves | 4:58,3 | BR 2004 |
Žáci starší | 1650 m | Čokrt Václav | Triatlon Český Brod | 5:41,6 | SB 2003 |
Žákyně starší | 1300 m | Andrštová Martina | SK Radotín | 4:22,1 | SB 2003 |
Dorostenci | 1950 m | Vojtěch Jonáš | TriSki Horní Počernice | 6:38,7 | SB 2005 |
Dorostenky | 1650 m | Plzenská Markéta | SŠK Újezd nad Lesy | 6:11,8 | ČP 2003 |
Ženy „Buď fit“ | 1650 m | Čokrtová Kateřina | Triatlon Český Brod | 7:48,1 | SB 2006 |
Ženy „Buď fit“ | 1650 m | Čurgaliová Petra | Sokol Český Brod | 8:51,8 | BR 2005 |
Muži do 39 let | 3250 m | Miler Jiří | AŠ Mladá Boleslav | 10:06,5 | BR 2005 |
Muži 40-49 let | 3250 m | Urban Jaroslav | SŠK Kounice | 11:40,1 | SB 2005 |
Muži 50-59 let | 3250 m | Hasal Karel | Generali pojišťovna | 12:33,7 | SB 2006 |
Muži 50-59 let | 3250 m | Cipl František | Benešov | 14:42,9 | BR 2005 |
Muži 60-69 let | 3250 m | Janeček Jaroslav | Praha | 13:53,7 | BR 2005 |
Ženy do 34 let | 3250 m | Čokrtová Jana | Triatlon Český Brod | 14:20,2 | SB 2005 |
Ženy 35-44 let | 3250 m | Blahová Jaroslava | Nový Bydžov | 14:33,4 | SB 2005 |
Ženy nad 45 let | 3250 m | Šandová Irena | Sokol Kolín | 13:13,0 | SB 2006 |
Ženy nad 45 let | 3250 m | Procházková Irena | TJ Háje | 16:50,1 | BR 2004 |
Vysvětlivky v tabulce použitých zkratek : ČP – „Českobrodská pečeť“, SB – „Svatováclavský běh“,
BR– „Běh republiky Československé“, 17 L – „Běh 17. listopadu“