Po skvělém úvodu Český Brod opět nebodoval

Z extraligového utkání Český Brod - Čelákovice (4:6).Autor: TJ Slavoj Český BrodDo konce nohejbalové extraligy zbývají čtyři kola a Český Brod je stále bez bodu. Tentokrát neuspěl v Žatci.

Žatec - Český Brod 6:2

Do utkání ale českobrodští nohejbalisté vstoupili dobře. Marek Vedral s Milanem Kaděrou zvítězili hned v první dvojici. „Krásný výkon, obzvlášť v tom vedru,“ chválil je hrající trenér Tomáš Cibulka. Český Brod tak vedl 2:0.

Druhá dvojice ale prohrála a tak souboj s Žatcem byl opět vyrovnaný. „Prohráli jsem s bratry Tirpákovými, kteří jsou špička, ani jsme asi nečekali, že bychom proti nim uspěli,“ řekl Tomáš Cibulka.

První trojice zápasu ale patřila Českobrodským. „Dal jsem dohromady Martina Janíka, Marka Vedrala a Milana Kaděru a moc mile překvapili, výborná trojka,“ vypíchl hrající trenér.

Hosté z Českého Brodu měli dobře nakročeno i v další trojici, tu ale nezvládli ve třetím setu. „To byla škoda, trojka Žatce nebyla nějak extra silná, dala se porazit,“ smutnil Tomáš Cibulka. Stav zápasu tak byl opět vyrovnaný, tentokrát 3:3.

Vložená dvojice nabídla další vyrovnaný zápas. „Ve třetím setu jsme měli chyceno, kluci si ale špatně nahráli, soupeř se chytl a bodoval,“ popisoval Tomáš Cibulka rozhodující moment. Žatec se tak rázem dostal do vedení.

Do souboje jednotlivců nastoupil Marek Vedral. „Má formu, podal výborný výkon,“ hodnotil hrající trenér Tomáš Cibulka. Proti němu nastoupil úřadující mistr republiky v singlu Ondřej Vít. „Marek hrál dobře, nezkazil jediný balón, na něj ale ještě neměl,“ dodal Cibulka.

Ani do dalších trojic nevstoupil Český Brod špatně. V závěru byli ale úspěšnější Žatečtí. „To je to naše, že máme hlavy dole, prostě si pořád nevěříme,“ shrnul Tomáš Cibulka. Podobný osud hosty čekal i v dalším souboji. Žatec tak zvítězil a Český Brod je stále bez bodu.

Sestava: Cibulka, Cmíral, Janík, Kaděra, Petřina, Sýkora, Vedral.