O vítězství Českého Brodu rozhodla penalta ze závěru utkání

Z utkání Velim - Týniště n. O. (3:1). Autor: DENÍK/Michal BílekSouboj šestého s posledním nabídlo druhé jarní kolo divizního fotbalu. Domácí českobrodští hostili Nový Bor z chvostu tabulky.

Český Brod – Nový Bor 2:1

Excelentní první poločas předvedli domácí hráči, ale střelecky se jim příliš nedařilo. Ujala se jediná střela Margoliuse, který z trestného kopu trefil šibenici. Už v první minutě zahodil penaltovou přílěžitost Vobořil a na konci první půle orazítkoval Bartolšic tyčku. Neproměněné šance se mohli stát Českému Brodu nakonec osudné. Hostí totiž v sedmdesáté minutě srovnali na 1:1 a remíza byla málem na světě. Domácí zachraňovali povinnou výhru až deset minut před koncem, kdy se z penalty dokázal prosadit Michal Kopecký. „Vyhráli jsme opravdu silami vůle. Druhý poločas byl z naší strany opravdu otřesný. Museli jsme kvůli zraněním střídat a na naší hře se to dost projevilo,“oddechl si po zápase českobrodský trenér Jan Vlček.

Branky: 16. Margolius, 80. M. Kopecký. Rozhodčí: Jedlička. ŽK: 2:4. ČK: 0:1. Diváků: 200. Poločas: 1:0. Český Brod: Sova – Mrázek, Margolius (45. P. Kopecký), Šimr, Böhm – Vobořil, Pařízek (30. Hubáček), M. Kopecký, Mičko – Bartolšic (70. Sháněl), Szöcz.