Nohejbalisté Českého Brodu ovládli úvodní utkání play-off

Z utkání Český Brod - Aš (5:5). Autor: Martin ŠnajdrHosté z Plzně opět po týdnu zavítali do Českého Brodu. Zápas play-off byl ale úplně jiný než jejich střetnutí v závěru základní části.

Český Brod –  Plzeň 5:0

Tentokrát byl Český Brod jasně lepším celkem. Hosté totiž přijeli hned bez několika opor a na samotném zápase to bylo znát.
Hráči Plzně se ani nezmohli na nějaký výraznější odpor. Během zápasu totiž získali jen jediný set a to hned v úvodní dvojici. „Hosté přijeli v oslabené sestavě a bylo to vidět," hodnotil českobrodský Martin Janík.

Kompletní ale nebyl ani tým Českého Brodu. Chyběli jim hned dva hráči. Vypořádali se s tím ale mnohem lépe než jejich soupeř.
Domácím se dařilo a tak si postupně připisovali jeden bod za druhým. Po souboji trojic tak vedl Český Brod už přesvědčivě 4:0.

Domácí tak měli možnost ukončit utkání nezvykle rychle. Nakonec ho uzavřel hned následující souboj Sýkory s Miksanem.

„V prvním setu si úspěšně poradil se soupeřovým těžkým servisem a v tom druhém, kde se tahal bod za bod, vykopl za devítek soupeř servis do autu a uzavřel celé utkání," zmínil se Martin Janík.

Domácí Český Brod získal první bod do série play-off. Další utkání je čeká už v sobotu na hřišti soupeře. „Hosté tentokrát přijeli v oslabené sestavě. Příští týden to bude určitě jiné utkání a velký boj. Plzeň bude doma určitě silná," podotkl Janík.

Sestava: Cibulka, Cmíral, Chuchla, Voldřich, Janík, Červenka, Sýkora.