Michal Kopecký vyškrábl výhru v posledních vteřinách prodloužení

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Bedřich KlímaAž v devadesáté třetí minutě českobrodští fotbalisté rozhodli. V utkání krajského přeboru proti čáslavské rezervě brali výhru.

Český Brod – Čáslav B 3:2

Dlouho se fotbalisté Českého Brodu a béčka Čáslavi v sobotu přetahovali o vedení. A i když hosté neustále tahali za kratší konec provazu, nakonec pokaždé náskok domácích dorovnali.

Na Pechovu branku reagoval po chybě domácích v rozehrávce Fikejz. Když se Bureš trefil po rohovém kopu v šedesáté minutě, hosté znovu odpověděli. A tak se na vítěznou branku muselo čekat až do prodloužení.

Domácím hrdinou utkání se stal Michal Kopecký. Ten v devadesáté třetí minutě vystřelil z šestnáctimetrové vzdálenosti a ejhle, branka byla na světě. Český Brod doslova za pět minut dvanáct vyškrábl výhru.

„V utkání jsme jako klasicky neproměnili spoustu šancí, naopak jsme laciné branky dostali. Na výhru jsme se proti béčku Čáslavi hodně nadřeli,“ přiznal trenér Českého Brodu Jiří Tesař.

„Šancí jsme si vytvořili opravdu hodně, ale spálili jsme skoro všechny. Ve druhé půlce jsme byli i aktivnější. Hosté měli vlastně jednu střelu na bránu a proměnili ji,“ vyprávěl, jak se jeho tým na výhru nadřel. Ale nakonec se povedlo. Střela Michala Kopeckého z prodloužení vynesla Českému Brodu tři body.

Branky: 20. Pech, 30. Bureš, 93. M. Kopecký. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 1:3. Poločas: 1:1. Diváků: 150. Český Brod: Krch – P. Kopecký, Mlejnek, Bureš, Kozlíček (70. Mrázek) – Trnka, Pařízek, Pech, Hubáček (75. Lehovec) – M. Kopecký, Štefančík.