Liblice se stávají postrachem soupeřů

Z utkání Tuchoraz - Liblice (0:4). Autor: Miloslav KapicLiblice jsou nadále postrachem všech soupeřů. Nováček fotbalové třídy skupiny D ani ve svém pátém utkání neprohrál. V posledním kole doma porazil béčko Kunic 5:2.

Liblice - Kunice B 5:2

„Zápas jsme začali přímo katastrofálně, když již ve 2. minutě jsme byli nedůrazní před naším vápnem a hosté se dostali do vedení. Sice jsme chvíli na to po penaltě srovnali, ale hned minutu poté hosté opět vedli a byli na koni a my byli na odpis," přiznal vedoucí liblického mužstva Jiří Pospíchal.

„Naštěstí si hosté začali myslet, že to v klidu dohrají, byli lehkovážní v obraně a Honza Hrstka využil svoji rychlost a důraznost a potrestal chyby stoperů a brankáře a vývoj utkání obrátil v náš prospěch. My se tím probrali a začali hrát svoji hru. Hosté byli z toho průběhu lehce vykolejení a znervózněli. V druhé půli se hosté snažili zkorigovat skóre a nám se naskytla příležitost pro brejky, ale finální zakončení nebylo zrovna optimální. Utkání jsme zlomili až po standardní situaci, kdy se prosadil Sobotka a poté opět Nekola. Hráčům patří pochvala za to, jak se dokázali zvednout a otočit utkání i po tom šíleném úvodu," dodal Pospíchal.

Branky: 6. z PK a 72. Nekola, 18. a 29. Hrstka, 56. Sobotka – 2. Zderadička, 7. D. Prokš.Rozhodčí: Michal. ŽK: 1:4. ČK: 44. D. Prokš (K). Diváci: 90. Poločas: 3:2.
Liblice: Hanuš – Vávra (53. Bubník), Šmejkal, Sobotka, F. Řípa – Vlk, Fott (64. Líbal), Pop, Kovačka – Hrstka (87. J. Nouzák), Nekola (73. Bázlík).