Kolínské béčko dvakrát vyhrálo a je třetí

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Martin SidorjákV dalším kole krajského přeboru si basketbalisté Peček připsali do tabulky jedno vítězství a jednu porážku. Stejně na tom byl i Český Brod.Pouze Kolín měl lepší bilanci, o víkendu dvakrát vyhrál. V soutěži mu patří po deseti odehraných kolech průběžně třetí příčka, Pečky jsou osmé a Český Brod desátý.

Sj. Český Brod – BK Brandýs 67:80

V první polovině utkání se hrál vyrovnaný basketbal. Po změně stran v úvodu třetí čtvrtiny hosté dvanáctibodovou šňůrou získali rozhodující náskok.
Body: Kotýnek 12, Šlégr 12, Dušek 8, Dvořák 8, D. Šťastný 4, Vágner 4, Bolomský 4, Babaian 3, M. Šťastný 1. Šestky: 18/8:22/16, trojky: 5:6, fauly: 19:22. Čtvrtiny: 25:21, 18:21, 10:16, 14:22.