Hubáčkovy góly na výhru nestačily

Ilustrační fotoAutor: Karel DvořákFotbalisté Českého Brodu ztratili první body v letošním ročníku krajského přeboru na trávníku Mnichova Hradiště.

Mn. Hradiště – Český Brod 2:2

„Nehráli jsme optimálně. Soupeř měl v první půli několik šancí, ale branku jsme dali pouze my,“ uvedl trenér Českého Brodu Jiří Tesař.

„Remíza je spravedlivá, přestože jsme v závěru zahodili dvě vyložené šance,“ dodal Tesař.

Branky Českého Brodu: 15. a 67. Hubáček. Rozhodčí: Šimůnek. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Český Brod: Kosmák – Mrázek (75. Pech), Mlejnek, Bureš, Kozlíček– Kopecký, Červenka, Krejcar, Hubáček – Trnka (60. Moravec), Štefančík.