Sportovní Brod

Aktuality

Fotbalisté Českého Brodu mají první jarní bod

Z utkání Litvínov - Český Brod (0:0). Autor: Zdeněk KozaVe středu odpoledne se v Litvínově odehrálo odložené utkání šestnáctého kola fotbalové divize sk. B mezi domácím Litvínovem a hostujícím Českým Brodem.

Litvínov – Český Brod 0:0

Pro hráče Českého Brodu to byl teprve druhý jarní duel. A podle toho to také vypadalo. Hlavně v první půli tápal, stejně jako domácí Litvínov. K vidění byl spíše fotbal hodný okresního přeboru. Diváci se spíš dočkali nakopávaných míčů, absolutní nemohoucnost cokoli vymyslet a dvě žluté karty. Ani druhá půle nepřinesla výraznou změnu. Ani Litvínov ani Brod nepředváděly dobrý fotbal, až na 76. minutu, kdy se po rohovém kopu domácích dostal ke své velké zbrani, hlavičce Přemek Pošusta, ale výborným zákrokem proti změně stavu promluvil brankář hostí Sova. Ale ani Brod se úplně nevytratil. Po osmdesáté minutě zaveleli hráči hostí k útoku, ale ani oni neproměnili své šance v branku.
„Hrálo se na velmi těžkém terénu, kdy to připomínalo spíš oranici. Strašný podmínky,“ konstatoval hrající prezident českobrodského klubu Michal Mrázek. „Byli jsme o trochu lepší než domácí Litvínov, ale na šance to bylo vyrovnané. Takže remíza je asi spravedlivá. S bodem jsme spokojený,“ dodal.

Rozhodčí: Kubr. ŽK: 3:4. Diváci: 150.
Český Brod: Sova – Mrázek, Margolius, Šimr, Böhm – P. Kopecký, M. Kopecký (90. Končický), Vobořil, Scháněl (80. Hubač) – Mičko (46. Scöcz), Bartolšic.