Dva rychlé góly rozhodly, Český Brod i nadále vede tabulku

Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Václav PancerI po sedmém kole krajského přeboru vévodí fotbalisté Českého Brodu tabulce. Kouč Tesař ale tentokrát s výkonem spokojen nebyl.

Tn Rakovník – Český Brod 1:3

Druhá minuta, ze třiceti metrů překvapil gólmana domácích Valenta. Pátá minuta, ujala se Burešova teč. Český Brod se rychle ujal vedení 2:0. Takovou sprchu domácí nečekali.

„Pak jsme ale přestali hrát a musím sportovně uznat, že soupeř byl v utkání lepší než my. My jsme byli nervózní, nedařila se nám kombinace. S naším výkonem opravdu spokojen nejsem,“ musel po utkání konstatovat trenér Českého Brodu Jiří Tesař.

Nicméně jeho svěřenci náporu domácích odolali. Na začátku druhého poločasu tedy inkasovali, když se osmý tým tabulky prosadil z rohového kopu, ale další gól už nedostali. Když se k tomu přičte ještě povedená trefa Mrázka z pětadvaceti metrů, je to výhra 3:1.

„Zaplaťpánbůh za to. Domácí byli skutečně herně lepší. Ale znovu se ukázalo, že se fotbal hraje na góly a ne na krásnu. I když nejsem spokojen s naší hrou, tři body jsme získali, a za to jsem rád,“ doplnil ještě Tesař.

Branky: 2. Valenta, 7. Bureš, 75. Mrázek. Rozhodčí: Hůla. ŽK: 4:2. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Český Brod: Kosmák – Mrázek, Bureš, Mlejnek, Kozlíček – Kopecký, Valenta, Červenka, Jánoš (60. Hubáček) – Moravec (72. Trnka), Štefančík (70. Pech).