Český Brod zůstává poslední

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Michal SladkýVe 13. kole krajského přeboru hráli fotbalisté Českého Brodu ve Štěchovicích. Domácí patří mezi nejlepší týmy soutěže. Zato Český Brod, loňský účastník divize, je poslední.

Štěchovice - Český Brod 4:1

Českobrodští si tuto sezonu připsali pouze jednu výhru a čtyři remízy. Svůj bodový zisk hosté dnes nerozšířili. Přitom úvod tomu nenapovídal. „Prvních patnáct minut jsme byli lepší. Měli jsme šance. Domácí do ničeho nepustili. Ovšem své šance jsme nedali," popsal průběh Jiří Tesař, trenér Českého Brodu.

Poté však začali na trávníku vládnout domácí, alespoň co se proměňování šancí týče. „Domácí nám dali čtyři góly ze čtyř střel. Do čeho kopli, to jim tam spadlo. Pomohla k tomu také naše špatné obrana," nechal se slyšet Tesař.

Poločas tedy skončil hrozivým výsledkem 4:0. Druhý poločas se hosté zlepšili. Šance, které se jim naskytly, však stále nedokázali využít. Až v 90. minutě kosmeticky upravil útočník Štefančík. „S prohrou samozřejmě spokojen nejsem. Mohou za to naše chyby v obraně," uzavřel českobrodský stratég Jiří Tesař.

Branka ČB: 90. Štefančík. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: 0:2. Diváci: 100. Poločas: 4:0.

Český Brod: Doubek - Křelina (55. Dvořák), Křelina, Minařík, Margolius - Hubáček (76. Skála), Bureš, Kopecký, Lehovec - Mašek (60. Dušek), Štefančík.