Český Brod zaspal začátek zápasu

Z utkání Český Brod - Motorlet Praha (0:1). Autor: Miloslav KapicV prvním kole fotbalové divizní skupiny B měl Český Brod za soupeře po jaru „bronzový" Motorlet Praha.

Český Brod – Motorlet 0:1

Hosté se brzy ujali vedení, které jim nakonec vydrželo do poslední minuty utkání.

Domácí šance na vyrovnání měli. Museli by ale mít mnohem přesnější zakončení, než tomu bylo dvakrát v první pětačtyřicetiminutovce a než měli po změně stran Štefančík se střídajícím Kryštofem.

Na obou stranách se dohrávalo bez jednoho vyloučeného. U domácích to byl červený trest za faul zezadu, hosté doplatili na v hokejovém žargonu hrubost.

Branka: 11. Podvín. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 2:2. ČK: 74. Štefančík – 77. Podvín. Diváci: 120.Poločas: 0:1.