Český Brod vstup do sezony nezvládl

Z utkání Český Brod - Štěrboholy 1:1 Autor: Pavel SlavíčekFotbalisté Českého Brodu mají za sebou první vystoupení v divizi. To ale nebylo moc úspěšné.

Chodov – SK Český Brod 1:0

Po dvou odložených kolech fotbalisté Českého Brodu konečně vstoupili do mistrovských utkání. Přestože českobrodský tým měl více ze hry, nedokázal zvítězit, a tak z Chodova odjíždí s prázdnou. Padesát minut se hrálo v podstatě na jednu branku, domácí tým nepředstavoval pro Český Brod větší nebezpečí. Českobrodští inkasovali po smolně tečované střele z velkého vápna. Když se k tomu přidají dvě jasné gólovky, které neproměnil českobrodský Mrázek, znamená to nula bodů pro Český Brod. ,,Soupeře jsme dneska přehráli, bohužel jsme nedokázali proměnit naše šance. Projevilo se na nás, že jsme dvakrát nehráli a dnes to pro nás byl první ostrý test,“ sdělil po utkání své postřehy trenér Českého Brodu Jan Vlček.

Rozhodčí: Vitner.  ŽK: 2:3 ČK: 89. Hubáček (Český Brod). Diváci: 100. Poločas: 1:0.
Český Brod: Sova - Mrázek, Margolius, Šimr, Böhm - P. Kopecký (80. M. Kopecký), Scháněl (70. Hubáček), Vobořil, Kozák - Szöcz  (55. Mičko), Bartolšic.