Sportovní Brod

Aktuality

Český Brod vedl, nakonec ale prohrál

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Alena BurešováFotbalisté Českého Brodu prohráli v dalším kole divizní skupiny B na půdě Děčína.

Děčín – Český Brod 4:1

Děčínští fotbalisté měli po celé utkání značnou převahu a zcela zaslouženě zvítězili. Komplikace nastaly pouze v první půli. Chtěli jsme začít aktivně a pokusit se dát rychle gól. Jenže viděli jste sami, z jediného útoku skórovali hosté. Ještě, že jsme do přestávky vyrovnali. To bylo hodně důležité,“ poznamenal trenér Děčína Vladimír Vašák. „Po obrátce už to bylo naše představení. Hodně nám pomohl návrat Dvořáka, ten hrál s velkou chutí,“ dodal Vašák.

Branky: 41. Majer, 60. Novák, 77. Dvořák, 86. Demčenko – 34. Lehovec. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 3:0. Diváci: 170. Poločas: 1:1.