Český Brod skalpoval devátý Beroun

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Bedřich KlímaK předposlednímu kolu letošního ročníku krajského přeboru zajížděli českobrodští fotbalisté do Berouna. A dařilo se jim.

Beroun – Český Brod 1:3

Tempo zápasu diktovali od samotného začátku a nebýt patnácté minuty, kdy domácí po brejku otevřeli skóre zápasu, mohli si domu odvést čisté konto.

Navzdory obdržené brance totiž dokázali držet svou herní převahu. „Vyústilo to v pokutový kop, který Štefančík bez problému proměnil,“ popsal vyrovnání vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

Hosté pak potvrdili vyrovnání gólem do šatny a ve druhém poločase v poklidu zápas dohráli. „Byli jsme jasně lepší, měli jsme převahu. Přidali jsme ještě třetí branku a zaslouženě jsme si odvezli tři body,“ dodal ještě k utkání vedoucí hostů Jan Křen.

Branky: 38. a 85. Štefančík (1 z PK), 44. Pech. Rozhodčí: Čermoch. ŽK: 2:2. Poločas: 1:2. Diváci: 50. Český Brod: Krch – Kopecký, Mlejnek, Valenta, Kozlíček (63. Kratochvíl) – Pech (85. Bánský), Pařízek, Bureš, Trnka – Štefančík, Lehovec (78. Dvořák).