Český Brod se na výhru nadřel

Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Pavel SlavíčekBoj o čelo tabulky středočeského přeboru kolo za kolem nabývá grády. Českobrodský SK potvrdil proti jednomu z kandidátů sestupu roli favorita.

Český Brod – Mnichovo Hradiště 2:0

Na tři body se však nadřel. Díky tomu, že neproměnil řadu brankových příležitostí. Zejména v úvodu druhé půle. Za to mohli zaplatit domácí za stavu 1:0 srovnáním, kdy Gabriel vychytal Krause. „To je holá skutečnost, musíme se v koncovce polepšit. Jsem rád, že jsme dokázali zápas zvládnout za tři body,“ řekl po utkání trenér vítězů Jiří Tesař.

„Zatímco na podzim jsem se občas trefoval, tentokrát mám mušku vychýlenou,“ uvedl Michal Štefančík.

Střelec úvodní branky Jiří Krejcar litoval vynuceného střídání. „Aby to čert vzal. Zase je to natažený stehenní sval,“ hlesl.

Branky: 25. Krejcar, 90. Kratochvíl. Rozhodčí: Košťálek. ŽK: 2:2. Diváci: 150. Poločas: 1:0.