Český Brod se loučil vítězně, odnesl to sestupující tým

Ilustrační foto.Autor: DENÍK/Pavel SlavíčekV posledním kole divizní skupiny B hostili fotbalisté Českého Brodu na svém hřišti celek rezervy Sokolova, který už byl dříve jasným sestupujícím.

Český Brod – Sokolov 4:2

Utkání se vlastně jen dohrávalo z povinnosti. Ani jednomu z týmů o nic nešlo. „Těžko se takový zápas hodnotí, bylo to hodně bezstarostné utkání,“ řekl Karel Tošnar, trenér Českého Brodu.

V prvním poločase se diváci gólu nedočkali, po změně stran jich padlo celkem šest. Z toho čtyři do hostující brány. Po dvou gólech si na domácí straně připsali Lehovec a Sus. Hosté stačili vyrovnat na 1:1, pak snížili na 3:2, ale všechny body zůstaly v Českém Brodě.

„Celkově tady panovala divná atmosféra. Tady asi končí vyšší fotbal, tak to bylo alespoň dobré loučení. Za poslední tři kola jsme získali devět bodů,“ dodal Tošnar.

Branky: 50. a 80. Lehovec, 82. a 87. Sus – 76. Berezski, 85. Pleva. Rozhodčí: Blaschke. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:0.

Český Brod: Sova – P. Kopecký, Skramužský, Šimr, Paluka – Sus, Pařízek, Sobíšek, Kozák – Vobořil, Lehovec (85. Skála).