Český Brod se konečně dočkal vítězství

Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Pavel SlavíčekČtyřikrát v řadě prohráli, na pátý pokus se fotbalisté divizního Českého Brodu dočkali vítězství. V dalším přípravném utkání vyhráli na půdě pražského týmu ČAFC 3:2.

ČAFC Praha - Český Brod 2:3

„S účastníkem pražského přeboru jsme sehráli přátelský, nicméně kvalitní zápas. Soupeř byl hodně houževnatý," uvedl vedoucí Českého Brodu jan Křen.

„Po patnácti minutách tlaku, kdy jsme soupeři nepůjčili míč, přišla ztráta míče uprostřed pole, následné přečíslení a domácí šli do vedení střelou z hranice velkého vápna. Za pět minut vyrovnal Balcárek po přihrávce Štefančíka a za dalších pět minut Štefančík hlavou po rohu Kopeckého nás poslal do vedení 2:1.Těsně po přestávce soupeř vyrovnal, kdy se brankář  Gabriel nedomluvil se stopery a po centru volný hráč vyrovnal. V 65. minutě napřáhl Štefančík z pětadvaceti metrů a dal vítězný gól. Je to zasloužená výhra. Byli jsme o tu třídu lepší. Kluci hráli s chutí, zejména se to dá říct o Štefančíkovi," dodal Jan Křen.

Další utkání sehraje Český Brod v neděli 10. února, kdy se v rámci zimního turnaje na Vyšehradě utká od 11 hodin s juniorkou pražské Slavie.

Branky: 20. Balcárek, 25. a 65. Štefančík. Poločas: 1:2.