Český Brod prohrál v Brozanech

Ilustrační foto Autor: DENÍK/Václav PancerFotbalisté Českého Brodu v dalším kole divizní skupiny B prohráli v Brozanech.

Brozany – Český Brod 2:1

Bylo to utkání o neproměněných šancích. Do poločasu byli z tohoto pohledu pilnější domácí. Trestuhodně je však zejména Beninci Corea a Gnahoui, či exligisti z Teplic Divecký s Velebou zahazovali. V závěru první půlky se hosté osmělovali, aby si o případný zisk bodu, ne–li vítězství, řekli po snížení Palukou. Nabízely se totiž další možnosti. Ty největší měli Petr Kopecký, zejména pak Lehovec, který si chtěl pár metrů od prázdné brány zpracovávat centr napříč bránou, místo toho, aby nastavil pouze placírku. Domácí mohli kontrovat z protiútoků, ale ani oni si s koncovkou ruku nepodali. Náhradník za distancovaného Sovu předvedl několik velmi dobrých zákroků.

Branky: 14. Divecký, 58. Veleba – 71. Paluka. Rozhodčí: Fišer. ŽK: 2:4. ČK: 92. Skramužský (ČB). Diváci: 195. Poločas: 1:0.

Český Brod: Lukeš – P. Kopecký, Pařízek, Skramužský, Sobíšek – Lehovec, M. Kopecký, Hubáček (67. Paluka), Kozák – Vobořil, Smiljanič.