Sportovní Brod

Aktuality

Český Brod přehrál Libuš

Z utkání Český Brod - Kladno B (0:2). Autor: Deník/Michal Bílek Po vypadnutí z Ondrášovka Cupu s týmem Ovčár a před mistrovskými utkáními sehrál Český Brod další přátelský duel s týmem z Pražského přeboru, s Libuší.

Český Brod - Libuš 6:2

Utkání to bylo kvalitní a pro oko diváka pohledné. O tom svědčí i počet branek. Domácí nakonec vyhráli 6:2 (4:1).

„Klasická příprava. Libuš byla kvalitní a houževnatý soupeř. My jsme dnes zkoušeli hráče, aby jsme věděli, jak to postavit o mistrovských zápasech,“ uvedl Jan Vlček, trenér Českého Brodu.

Libuš v utkání vedla 1:0. Ovšem domácím se ještě do poločasu podařilo otočit skóre na 4:1. V druhé půli padly ještě tři branky. Dvě do sítě Pražanů a jedna do sítě Českého Brodu.

Další přípravné utkání sehraje Český Brod v sobotu proti Hlavici.