Český Brod předvedl parádní obrat

Autor: Pavel SlavíčekFotbalisté Českého Brodu mají za sebou infarktovou předehrávku divizní skupiny B. V Chomutově dlouho prohrávali, ale skvělým finišem dovedli zápas do vízěného konce.

Chomutov - Český Brod 2:3

Už v osmé minutě otevřel skóre Heřman a stav 1:0 platil až do začátku druhé půle, kdy hosté vyrovnali Margoliusem. V 63. minutě vrátil Chomutovu vedení Horna. Pro domácí to vypadalo v té době velmi nadějně. V době největšího náporu domácích ale v 81. minutě vyrovnal Pařízek a šokovaní domácí pak inkasovali ještě v první minutě nastavení po trefě Skramužského – 2:3.

Branky: 8. Heřman, 63. Horna – 52. Margolius, 81. Pařízek, 90. Skramužský. Rozhodčí: Mokrusch, Bureš, Cupl. Žluté karty 0:3. Diváci: 262. Poločas: 1:0.

Chomutov: Zaťko – Šebek, Vait, Hyneš, Strouhal, Heřman, Horna, Doksanský (19. Ilavskij), Jančárek, Havira, Šlajchrt (46. Vágner).

Brod: Sova – Šimr, Margolius, Hubač (72. Sháněl), Pařízek, Dvořák (57. Szöcz), Kozák, Štefančík, Vobořil, Kopecký (88. Skramužský), Mičko.