Sportovní Brod

Aktuality

Český Brod porazil rezervu Bohemians Praha

Ilustrační foto Autor: Deník/Michal BílekDruhé přípravné utkání mají za sebou divizní fotbalisté Českého Brodu. Ti se utkali s týmem Bohemians Praha B hrající pražský přebor.

Č. Brod – Bohemians Praha B 3:1

Fotbalisté Českého Brodu vedli do poločasu o jeden gól a po přestávce přidali další dva. Bohemka skórovala jen jednou a Brod se tak mohl radovat z výhry. „Byl to dobrý soupeř, ale myslím si, že jsme byli o ty dvě branky lepší,“ uvedl Jan Vlček, trenér Českého Brodu. „Hráli jsme s chutí. Už nastoupil i Štefančík a bylo to znát. Měli jsme oproti minulému zápasu silnější sestavu, i když ještě nejsme kompletní,“ dodal Vlček.

Branky Brodu: Štefančík, Putík, Seč - Biboko. Poločas: 1:0. Český Brod: Sova – Kotásek, Margolius, Kratochvíl (46. Dvořák), Konšecký – Vobořil (46. Valenta), Pařízek, Putík, Kozák (46. Prošek) – Bartolšic (46. Považan, Seč (46. Štefančík).