Český Brod porazil Hyka. Dal hattrick

Ilustrační foto Autor: DENÍK/František HlasŠtětí – Než se fotbalisté Českého Brodu pro ně v nezvyklém dopoledním čase v zápase 12. kola divize B stačili probrat ze spánku, prohrávali ve Štětí 2:0. Nakonec na půdě soupeře prohráli 2:4.

„Stalo se tak po trestuhodných chybách naší obrany. Potažmo i bídnému zaujetí pro hru. Přesto zůstane ironií fakt, že jsme mohli do poločasu vyrovnat. Nastřelili jsme tyč, jednou obdivuhodně zasáhl  gólman domácích Michovský. Nicméně jsme si v závěru půle, stejně jako po ní neodpustili další dva „time outy". Domácí by byli sami proti sobě, kdyby takovou velkorysou nabídku nebrali a nepotrestali dalšími dvěma góly. Za stavu 4:0 po hodině hry bylo v podstatě o utkání rozhodnuto. V závěru jsme stihli dát výsledku přijatelnější podobu," nebral si servítky trenér Zděněk Andrlík.

„Až na výpadky po půlhodině hry a v závěrečné desetiminutovce lze hodnotit náš plný bodový zisk jako solidní. Zejména pokud šlo o zakončení. V tom uplatnil své třetiligové zkušenosti Petr Hyka, který se blýskl hattrickem v rozpětí necelé hodiny," zamnul si ruce nad dalším důležitým vítězstvím prezident Štětí Vladimír Frey.

Branky: 6., 26. a 59. Hyka, 45. Rejman – 82. Blaščok, 87. Walter z PK. Rozhodčí: Kramlová. ŽK: 1:3. Diváci: 160. Poločas: 3:0.

Štětí: Michovský – Tichý, Tůma, Slanička, Pícha – Belák (79. Poráč), Cibulka, Rejman, Stejskal (83. Mencl) – Benda (77. Peterek), Hyka (90. Ransdorf).

Český Brod: Sova – Kryštof, Štefančík (46. Krejcar), Beutel, Kratochvíl (46. Šťastný) – Brabec, Walter, Marek, Husárik – Müller (75. Blaščok), Moravec.