Český Brod pohárový zápas proti Ovčárům nezvládl

Foto DENÍK/Michal BílekFotbalisté Českého Brodu dnes usilovali o postup do dalšího kola v poháru ČMFS, motivace byla velká, vítěz utkání narazí totiž na vršovickou Bohemians 1905. Avšak soupeř z Ovčár byl proti a rozstřílel Český Brod vysoko 1:6.

Český Brod – Ovčáry 1:6

Na českobrodskou Kutilku zavítal v rámci prvního kola poháru ČMFS nováček třetí nejvyšší české fotbalové soutěže, celek Ovčár a uštědřil domácím pořádný výprask. I když v prvním poločase se hrál ještě fotbal velmi vyrovnaný, svěřenci trenéra Jana Vlčka šli dokonce do jednogólového vedení, ovšem pak se na trávníku ukázala plná kvalita Ovčár.

Hosté dominovali především při standardních situací, v nichž dokázali skórovat hned čtyřikrát.
Kouč Českého Brodu Jan Vlček nebyl po prohraném utkání pochopitelně spokojený. „ V prvním poločase to bylo z naší strany velice kvalitní, dali jsme gól a hned jsme měli i další šance. Oni nám dali ze čtyř rohů čtyři branky, to jsem fakt dlouho nezažil. Jeden jako druhý, jako přes kopírák. Musím uznat, že Ovčáry mají kvalitu, také trénují déle. My jsme pak nehráli dobře, musíme se teď kvalitně připravit na první mistráky,“ říká rozhodně trenér Českého Brodu.

Vlčkův výběr čeká další přípravný zápas již ve středu od 18 hodin na domácí půdě proti Libuši. „Bude záležet na počasí, když bude pršet, sehrajeme přátelák nejspíš jinde,“ dodává trenér Vlček. Poslední kvalitní přátelské utkání sehrají fotbalisté Českého Brodu v sobotu s Hlavicí. Hrát by se mělo Na Kutilce od 10:30.

Branka Českého Brodu: 8. Szöcz. Diváci: 230. Poločas: 1:2.

Český Brod: Sova – Kopa (80. Kratochvíl), Pařízek, Štefančík, Böhm (60. Považan) – Vobořil, Valenta, Putík, M. Kopecký – Kozák, Szöcz.