Aktuality - Všechny aktuality

Český Brod opět prohrál. A zase 0:3

fotbal

Kolínský deník 13.8.2007

MOST - Fotbalistům Českého Brodu se v nové sezoně nedaří. V divizní skupině B prohráli i druhý zápas v poměru 0:3.

Ilustrační foto DENÍK

Most B – Český Brod 3:0

Domácí mladíci zahájili zápas lépe. První šance ještě neproměnili Havel a Schut, ve 22. minutě už ale nezaváhal Argentinec Rosendo. Brankáři Sovovi nedal šanci krásnou technickou střelou. Hosté si největší šanci vypracovali ve 36. minutě, jenže Čáp zaváhání gólmana Krystyníka nepotrestal.

Hned po pauze minul trestný kop hostů těsně levou tyč a mostecká rezerva z protiútoku prakticky rozhodla. Rosendovu vyraženou střelu lehce doklepl do odkryté brány Schut.

Zbytek zápasu už měli domácí ve své moci, navíc skóre ještě navýšili. Kapitán Flaišman skóroval po chytře rozehrané standardní situaci se Skultetym.

Branky: 22. Rosendo, 51. Schut, 68. Flaišman. ŽK: 2:2. Diváků: 250. Poločas: 1:0. Český Brod: Sova – Mrázek, Pařízek, Michal, Bláha (80. Stehlík) – Štefančík, M. Kopecký, Böhm (75. Strnad), Horejc – Čáp (46. Hucek), Socha.