Český Brod nestačil na nováčka I.A třídy Radim

Z utkání Ratboř - Český Brod B (3:0).Autor: Deník/Michal BílekÚčastník krajského přeboru z Českého Brodu a nováček I.A třídy skupiny B z Radimi se na hřišti v Chotuticích střetli v poslední přípravě před novým soutěžním ročníkem.

Radim – Český Brod 2:1

Přes drtivou převahu z druhého poločasu, dokázali hosté jen snížit dvoubrankový náskok Radimi z první poloviny zápasu.

,,Branky jsem dnes nedávali, hráči si je asi šetří na mistráky. Jinak si myslím, že dnešní utkání splnilo účel přípravného zápasu,“ řekl po utkání Ladislav Poupa, trenér Českého Brodu.

„Věděl jsem o útočné síle soupeře a proto jsme si chtěli vyzkoušet, jak dokážeme bránit v bloku. Dá se říci, že po této stránce jsme utkání zvládli, jen mi občas vadilo, že jsme nedokázali více zakombinovat, jít do rychlého protiútoku a ohrozit soupeřovu branku. Jinak si myslím, že jsme utkání odehráli bojovně, po taktické stránce velmi dobře a s tím jsem spokojený. Vítězství nad kvalitním celkem Českého Brodu může být povzbuzením před nadcházející soutěží a dobrým vstupem do bojů o podzimní body. Bylo to naše poslední přátelské utkání, vzhledem ke krátké době na přípravu se v týdnu chceme věnovat taktickým věcem a standardním situacím,“ řekl po utkání trenér Radimi Jiří Černý.

Branky: Antuš, L.Michálek – Samec. Poločas: 2:0. Radim: O.Černý – Paroulek, Kejda, Hrodek, Švorba – Exner, Seifert, Homola, L.Michálek - Hovorka, Havránek. Střídali: P.Michálek, Antuš. Český Brod: Doubek – Dvořák, Margolius, Křelina, Böhm – Mašek, Kopecký, Kulvajt, Skála – Mrázek, Štefančík. Střídali: Šmejkal, Kratochvíl, Kozlíček, Hubáček, Samec