Český Brod na úvod přípravy deklasoval Radotín

Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Pavel SlavíčekFotbalisté Českého Brodu mají za sebou povedený start do letní přípravy. V prvním zápase vyhráli nad Radotínem na jeho půdě vysoko 7:0.

S účastníkem pražské I. A třídy se ale rozjížděli pomalu. Po bezbrankovém prvním poločase si po změně stran otevřeli doslova střelnici. Soupeři nakonec nastříleli sedm gólů. Hned tři z nich zaznamenal mladý Tománek.

„Hrál velmi dobře. Tři góly hovoří za vše. A to mu ještě jeden rozhodčí neuznal," podotkl vedoucí mužstva Jan Křen. „Jinak od začátku byli domácí lepší. Měli dvě šance, my zase nastřelili břevno. O přestávce trenér hráče trochu vyjezdil a pomohlo to. Za pět minut to bylo 0:3 a soupeř přestal hrát," podotkl Křen.

Radotín - Český Brod 0:7

Branky: Tománek 3, Štefančík z PK, M. Kopecký, Allison, Kozlíček. Poločas: 0:0.