Aktuality - Všechny aktuality

Český Brod má první mistrovský bod

fotbal

Kolínský deník 20.8.2007

ČESKÝ BROD - Fotbalisté Českého Brodu mají první divizní bod. Dočkali se ve třetím kole skupiny B proti Chomutovu.

Český Brod - Chomutov 1:1

Velmi blízko vítězství byli hráči Českého Brodu. Ještě dvě minuty před koncem vedli, ale pak přišel kuriózní moment a vyrovnání. Hosté poslali do pokutového území domácích dlouhý míč, na ten byl připraven Mrázek, jenomže když byl míč u něj, dostal českobrodský obránce křeč a nestačil míč odkopnout do bezpečí. Soupeř tak se štěstím vyrovnal. „Doufám, že jsme si tu smůlu vybrali a teď budeme mít jenom štěstí,“ uvedl hrající kouč Brodu Viktor Pařízek. „Vzhledem k tomu, že jsme inkasovali minutu před koncem, tak spokojený být nemůžu. Ale co mě těší, je samotná hra mužstva. Zejména v první půli jsme podali až mimořádný výkon. Kdo tam byl, tak to může potvrdit. Jenom škoda, že nemáme tři body,“ litoval Pařízek.

Branky: 75. Socha – 89. Ilavskij. Rozhodčí: Grimm. ŽK: 2:2. Diváků: 400. Poločas: 0:0.

Český Brod: Sova – Mrázek (90. Kratochvíl), Čáp, Michal, Böhm – P. Kopecký (77. Hucek), M. Kopecký, Pařízek, Horejc – Štefančík, Socha.