Český Brod konečně skóroval. Přesto prohrál

Fotbalistům Českého Brodu (divize) se na zimním turnaji na pražském Meteoru stále nedaří zdolat soupeře
z vyšší soutěže. Po porážkách od Sparty Praha B (0:7) a Admiře (0:2) nestačili tentokrát na Zápy. S účastníkem třetí ligy padli 1:3.

Útěchou pro ně může být ale ten fakt, že se jim konečně podařilo vstřelit branku. „Bohužel ani ve třetím zápase jsme nedokázali bodovat," posteskl si vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

„V prvním poločase to byl vyrovnaný zápas. Branku jsme dostali opět po standardce z rohu.Ve druhém poločase po prostřídání byl soupeř lepší, převahu potvrdil dvěma brankami na 3:0. V závěru jsme korigovali Blaščokem na 3:1. Tentýž hráč měl těsně před koncem ještě jednu tutovku, ale nedal," popsal průběh Jan Křen.

Branka: Blaščok. Poločas: 0:1.
Český Brod: Gabriel – Peřivý, Kozák, Balík, Vobořil – Moravec, Marek, Walter, Brabec – Šťastný, Müller. Střídali: Sova, Kozlíček, Blaščok, Špulec, Tománek.

Proti Břežanům si spravili chuť
Než nastoupili hráči Českého Brodu o víkendu k dalšímu zápasu zimního turnaje, sehráli v týdnu přípravné utkání proti Břežanům II. Na umělé trávě v Satalicích zvítězili nad zástupcem nejnižší krajské soutěže vysoko 7:1 (Vobořil 2, Brabec 2, Walter 2, Šťastný).

Český Brod bude makat na horách
Dnes (pondělí) odjíždí Český Brod na týden na soustředění na Smejkalovy boudy u Vrchlabí. Další zápas zimního turnaje sehraje až ve středu 5. února. Od 19 hodin se utká s pražským Motorletem.