Český Brod dostal bůra

Z utkání Český Brod - Děčín (2:1).Autor: Miloslav KapicFotbalisté divizního Českého Brodu zajížděli k poslednímu utkání podzimu na půdu sokolovské rezervy. Juniorka Sokolova byla posílená o několik hráčů A týmu.

Sokolov B – Český Brod 5:1

Baník byl v prvním poločase lepší, ale ani šance Čady a Dejmka brankou neskončily. Jeden z mála útoků České Brodu skončil gólem, když se ve 44. minutě z přímého kopu trefil Kopecký.

Hned na začátku druhé půle zužitkoval Čada přesnou přihrávku Habaie a srovnal na 1:1. O pár minut později si další Habaiův centr našel Prchala, který akrobaticky poslal míč přesně k tyči. Galakoncert domácích pokračoval i nadále. V 69. a 72. minutě se dvakrát přesnými střelami prosadil Habai. V 88. minutě se z přímého kopu trefil přímo do šibenice Bereczký a stanovil konečný stav na 5:1.

Branky: 69. a 72. Habai, 48. Čada, 51. Prchal, 88. Bereczký – 44. Kopecký. Rozhodčí: Nümberger. ŽK: 1:2. Diváci: 130. Poločas: 0:1.

Sokolov B: Dvořák – Kura, Duben, Hrabáč, Vašata – Habai (78. Bereczký), Čada (81. Bastl), Javorský, Prchal – Dejmek (72. Kratochvíl), Čertík.

Český Brod: Lukeš – Kratochvíl, Šimr, Skramužský, Böhm – Kopecký, Pařízek, Putík (19. Samec), Vobořil – Bartolšic (73. Skála), Kozák.