Český Brod doma smetl soupeře z Janovic

Nohejbalisté Českého Brodu si hladce poradili s dalším soupeřem v první lize. Bez větších problému přehráli Z utkání Český Brod - Aš (5:5). Autor: Martin Šnajdr Janovice 6:0. „Přijeli odevzdaní," hodnotil duel hrající trenér Tomáš Cibulka.

TJ Slavoj Český Brod - NK Janovice 6:0

Favorit tohoto zápasu byl jasný už po několik odehraných míčích. „Přijeli bez jednoho docela klíčového hráče a bylo to znát," zmínil se Cibulka.

Zápas měl vcelku rychlý průběh. „Zápas se hrál necelé dvě hodiny, takže strašně rychlý," počítal českobrodský hrající trenér. Domácí totiž soupeři v utkání nedovolili získat ani jeden dílčí zápas. Týmu Janovic se podařilo získat jen jediný set.

Obě první dvojice patřily domácím hráčům. „U nás nehrál Honza Cmíral, protože je zraněný, tak jsme trochu prohodili tu první dvojku, ale stejně se nám povedlo vyhrát, což bylo docela klíčový," podotkl Tomáš Cibulka.

Český Brod si připsal další body i ve hře trojic. „Vloženku jsme pak vyhráli úplně bez problémů," mínil Cibulka. Jedinou bitvou zápasu se nakonec stal souboj jednotlivců. „Tam jsme prohráli jediný set tohoto celého utkání," připomněl Cibulka.Domácí si tak na své hřišti poradili hladce s týmem Janovic 6:0. Důležitá prý byla během zápasu hlavně psychika. „Hosté hráli fakt špatně a my jsme museli držet svou disciplínu," shrnul tak vlastně celý zápas Cibulka. Českobrodští tak teď už mají v tabulce první ligy čtyřbodový náskok a upevnili si místo na její špici. V sobotu je teď čeká zápas na hřišti páté Plzně.

Sestava: Cibulka, Chuchla, Janík, Kaděra, Petřina, Vokáč.