Český Brod dal doma opět dva góly a opět vyhrál

Foto DENÍK/Michal BílekFotbalisté Českého Brodu opět potvrdili, že se jim v této sezoně na domácím hřišti daří. Všechny tři zápasy vyhráli. Naposledy porazili pražskou Admiru.
Český Brod - Admira 2:1

Domácí sice vyhráli, ale v závěru se strachovali o výsledek. V průběhu zápasu totiž vedli dvoubrankovým rozdílem, ale soupeř dvě minuty před koncem snížil. Vyrovnat se mu ale naštěstí nepodařilo. "V první půli jsme měli dát tři nebo čtyři góly a byl klid," narážel na špatnou koncovku v prvním poločase trenér Českého Brodu Jan Vlček.
Měl na mysli zejména šance Vobořila, Štefančíka a Mrázka. Všichni tři ale se svými šancemi nenaložili podle představ. A když pak Putík trefil z trestného kopu pouze tyč, odcházeli hráči obou týmů do šaten za nerozhodného stavu.
Vše to změnil až Štefančík, který se trefil devět minut po změně stran. Čtvrt hodiny před koncem zápasu přidal pojistku střídající Bartolšic, který byl na hřišti asi tři minuty. "Tohle střídání se nám povedlo," mnul si ruce Vlček.

Už to vypadalo na jasnou a již třetí domácí výhru 2:0, ale proti byl Martinic, který dvě minuty před koncem upravil na konečných 2:1. "Musím říct, že se na divizní soutěž hrál velmi kvalitní fotbal. Soupeř byl dobrý a naše hra byla taky dobrá. Jenom mě mrzí, že jsme na začátku asi do čtvrté minuty neproměnili tři tutovky," dodal Vlček.

Branky: 54. Štefančík, 75. Bartolšic - 88. Martinic. Rozhodčí: Šimek. ŽK: 4:3. Diváků: 290. Poločas: 0:0.
Český Brod: Sova - Kopa, Šimr, Skramužský, Valenta - Vobořil Pařízek (85. Böhm), Putík, Kozák (75. Szöcz) - Štefančík, Mrázek (72. Bartolšic).