Byla to divočina. Český Brod má nakonec bod

Ilustrační foto. Autor: DENÍK/Pavel SlavíčekBrozany – Běží druhá minuta nastavení a fotbalisté Českého Brodu prohrávají o gól. Před pár okamžiky totiž dostali třetí gól.

Brozany - Český Brod 3:3

Téměř každý jiný mančaft by to už zabalil, ne však svěřenci Zdeňka Andrlíka. V posledních vteřinách zápasu totiž dokázal vyrovnat Šťastný, a to přitom hosté hráli v deseti bez vyloučeného Kryštofa. První kolo divizní skupiny B mezi Brozany a Českým Brodem skončilo po divokém průběhu 3:3. „Remíza je asi spravedlivá," přiznal vedoucí Českého Brodu Jan Křen. „Bod z venku bereme," dodal.

„Prvních deset minut se oba týmy oťukávaly. Potom jsme začali být lepší a ve 21. minutě se dostali do vedení, když se z trestňáku přímo do šibenice trefil Walter. Soupeř ale o chvíli později se stejné situace vyrovnal. Zanedlouho jsme ztratili míč a domácí z brejku výsledek otočili. Těsně před odchodem do kabin dostal za faul zezadu Kryštof červenou kartu.  I po jeho vyloučení jsme byli lepší a nakonec dokázali vyrovnat na 2:2. Pak měli šance Husárik a Walter. Bohužel ani jeden branku nedal. A závěr byl pěkně hektický. Nejprve jsme z ojedinělé akce domácích dostali v první minutě nastavení branku a o minutu později se nám podařilo vyrovnat," popsal průběh hry Jan Křen.

Branky: 26. a 32. Vacek, 91. Khun – 21. Walter, 74. Beutel, 92. Šťastný. Rozhodčí: Macík. ŽK:3:3. ČK: 45. Kryštof (ČB). Diváci: 280. Poločas: 2:1.