Brod promarnil dvougólové vedení

Z utkání Český Brod - Neratovice (0:0).Autor: Miloslav KapicV 10. kole fotbalového krajského přeboru remizoval Český Brod doma s Hradištkem.

Český Brod - Slavoj Hradištko 2:2

Vše se pro domácí vyvíjelo velice dobře, než došlo k vyloučení záložníka Pařízka. Nejprve sice v prvním poločase Štefančík neproměnil pokutový kop. Přesto se Brod dostal do dvoubrankového vedení. I po přestávce byli domácí lepší než přišlo vyloučení. Poté převzali iniciativu hosté a v rozmezí 70. a 74. minuty srovnali stav. ,,První půli a začátek druhé jsme byli lepší. Pak prišlo vyloučení. Vzhledem k tomu vyloučení je remíza asi spravedlivá,“ uvedl Jan Křen, vedoucí Českého Brodu.

Branky ČB: 28. Bureš, 39. Lehovec. Rozhodčí: Pechanec. ŽK: 2:2. ČK: 60. Pařízek (ČB). Diváci: 80. Poločas: 2:0.
Český Brod: Doubek - Křelina, Bureš, Minařík, Margolius - Hubáček, Kopecký, Pařízek, Lehovec (86. Mrázek) - Štefančík, Mašek (75. Samec).