Brod nedal penaltu, ale vyhrál

Ilustrační foto. Autor: DENÍK/René VolfDivizní fotbalisté Českého Brodu zaskočili celek Chomutova a přivezli si z jeho trávníku všechny tři body. A to ještě Michal Kopecký neproměnil v prvním poločase pokutový kop.

Chomutov – Český Brod 1:2

Hostům se zápas povedl na výbornou, hlavně v prvním dějství hráli prim. „Dali jsme první branku, nedali jsme penaltu a měli jsme ještě další tři obrovské šance,“ řekl po zápase českobrodský kormidelník Jan Vlček.

Po přestávce domácí přidali, zatlačili hosty do defenzivy a to hlavně díky standardním situacím. A povedlo se jim dokonce vyrovnat. Brod ale nesložil zbraně a brankou Kozáka rozhodl o svém vítězství. „Soupeře jsme zaskočili. Ale hráli jsme výborně, podali jsme bezchybný výkon,“ chválil své svěřence Vlček. „Po vyrovnání domácích jsme se opět zvedli a dotáhli utkání do vítězného konce. Jsem pochopitelně spokojen,“ dodal českobrodský lodivod.

Branky: 58. vlastní – 12. M. Kopecký, 80. Kozák. Rozhodčí: Marek. ŽK: 1:1. Diváci: 280. Poločas: 0:1.

Český Brod: Sova – Valenta, Šimr, Skramužský, Kratochvíl (60. Böhm) – M. Kopecký, Putík (70. Szöcs) , Pařízek, Vobořil – Štefančík, Kozák (85. Kopa).