KD Svět

Aktuality

Asterix a tajemství kouzelného lektvaru

Neděle 13. 10. 2019 od 15:00 hodin v KD Svět.
Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný / Francie / 2018 / 82 min

Tajemství síly obyvatel malé galské vesničky se ukrývá v kouzelném lektvaru. Recept na jeho výrobu pečlivě střeží druid Panoramix. Vždy býval expertem na sběr jmelí v korunách stromů. Když ale jednoho dne utrpí ošklivý pád, musí si připustit, že už není nejmladší. Uvědomí si, jaká by byla katastrofa, kdyby návod na magickou směs zapomněl. S pomocí svých věrných přátel, Asterixe a Obelixe, se vydává hledat vhodného talentovaného následovníka, kterému by své řemeslo a tajemství lektvaru mohl předat. To ovšem vyvolá zájem těch nejmazanějších a nejhanebněji smýšlejících druidů. Zdroj a více podrobností zde.

Základní vstupné 89 Kč. Studenti, senioři a děti do 15 let vstupné se slevou 69 Kč. V předprodeji na goout.cz a v Infocentru, nám. Arnošta z Pardubic 1, Český Brod.

17.07.19 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2024 | Přístupnost | GDPR | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist