KD Svět
Město Český Brod

Aktuality

Anastasia - komponovaný pořad

Středa 27. února 2019 od 19:00 hodin v KD Svět. Uvádí Léčivé divadlo.

První část komponovaného pořadu bude patřit činohernímu hudebnímu představení Anastasia podle stejnojmenného bestselleru Vladimira Megreho v podání Gabriely Filippi a Mario Kubece. Půjde o nevšední příběh lásky, ve kterém se setkávají lidé dvou světů. Úspěšný městský podnikatel a žena, která žije uprostřed přírody. Ze setkání těchto tvou lidí se narodí nejenom syn, ale také hluboké a čisté poselství pro šťastný život na zemi.
Druhá část bude patřit setkání Gabriely Filippi a jejího hosta, kterým bude skladatel, zpěvák a hráč na looper Patrik Kee. Patrik Kee je umělec, který dokáže během pár minut strhnout publikum velmi nenásilnou formou do úžasného světa jeho srdce, tónů, hudebních vln, ozvěn a nečekaných zvukových proměn. Druhým hostem pořadu bude profesorka RNDr. Anna Strunecká, DrSc. Pedagožka, badatelka, publicistka, spisovatelka, autorka bestselerů Doba jedová 1a 2, Jak přežít dobu jedovou?, Varovné signály očkování, Stop cukrovce, Babské rady aj. Její publikace se dotýkají rizik pro lidské zdraví, která číhají všude kolem nás. Zaměřuje se zejména na prevenci civilizačních onemocnění, a to především přirozenými způsoby, které jdou často proti oficiálním mainstreamovým zvyklostem. 

Předprodej 280 Kč, na místě 330 Kč. K zakoupení v našem Infocentru, Arnošta z Pardubic čp. 1, nebo on line vstupenka na goout.cz.

Anastasia - podle stejnojmenného bestselleru Vladimira Megreho.

Účinkují: Gabriela Filippi a Mario Kubec,

08.11.18 Aktuality
Copyright © Město Český Brod, 2005-2019 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist