Zdravý Brod
Město Český Brod

Aktuality

INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ PID

INFORMAČNÍ ZPRAVODAJ PID

Přinášíme Vám Informační zpravodaj PID, kde se například dočtete o novinkách na železnici v Praze a Středočeském kraji v nové turistické sezoně. Českého Brodu se týká informace o možnosti nákupu jízdenek PID pro jednotlivou jízdu v pokladně Českých drah. Zpravodaj ke stažení. Info_PID_2018_06.pdf 782 kB

Odchyt psa

Odchyt psa

V sobotu 25. 2. 2018 naše městská policie odchytla na dvoře čp. 22 na nám. Arnošta z Pardubic černého labradora. Pes nemá identifikační známku, nebo jiný identifikační prvek. Majitel může dnes kontaktovat městskou polici na mobilu 736 675 756, od zítřka najde svého psa v útulku na adrese Hrabanov 535, Lysá nad Labem.

Katalog projektů 2007 - 2017

Katalog projektů 2007 - 2017

S únorovým Českobrodským zpravodajem jsme do domácností distribuovali také Katalog projektů. Nabízí přehled téměř padesáti významných realizovaných projektů, které přispěly k rozvoji našeho města napříč všemi oblastmi. V digitální podobě je ke stažení zde. Finale_WEB.pdf 4717 kB  Další tištěné výtisky jsou pro zájemce volně k dispozici v našem infocentru se sídlem nám. Arnošta z Pardubic 56. 

POZVÁNKA NA JEDNÁNÍ PRACOVNÍ SKUPINY osoby v krizi a osoby ohrožené sociálním vyloučením

POZVÁNKA NA JEDNÁNÍ PRACOVNÍ SKUPINY osoby v krizi a osoby ohrožené sociálním vyloučením

Zveme Vás na jednání pracovní skupiny Osoby v krizi a osoby ohrožené sociálním vyloučením v rámci projektu Komunitní plánování sociálních služeb na území ORP Český Brod, které se bude konat ve středu 21.2.2018 od 14:30 hodin v kanceláři MAS Region Pošembeří, budova MěÚ, nám. Arnošta z Pardubic 56, Český Brod.

Copyright © Město Český Brod, 2005-2018 | Přístupnost | Kontakty | Mobilní verze | Administrace | vývoj MyWebdesign.cz
Cesbrod
TOPlist