Na Český Brod padla menší krize

Ilustrační foto Autor: DENÍK/František HlasNový Bor – Menší výsledkovou krizi prožívají divizní fotbalisté Českého Brodu. Již čtyři kola nevyhráli. Naposledy prohráli v Novém Boru 0:3.

„Herně to bylo docela dobré, ale efektivita byla nulová. Výsledek je pro nás až příliš krutý. Ale když nedáme branku, nemůžeme vyhrát, natož remizovat," uvedl vedoucí Českého Brodu Jan Křen.

„Od úvodu se hrálo poměrně ve velkém tempu, střídaly se šance na obou stranách. Již po sedmi minutách vykopával z brankové čáry Kryštof jasný gól. O chvíli později ale už uhodilo, když se po centru trefil Lebruška. Pak jsme měli šanci. Moravec to dával pod sebe, ale obránci to vyřešili. Poté nás při tutovce domácích podržel Sova. Druhá půlka začala naší aktivitou,Walter měl šanci na vyrovnání, ale trefil jenom brankáře. Po hodině hry přišla klasika, naše ztráta na vlastní půlce a bylo to dva nula. Od této chvíle jsme soupeře mačkali, ale nic z toho. Naopak jsme v závěru z brejku dostali třetí gól," popsal klíčové situace Jan Křen.

Branky: 11. Lebruška, 58. Čerešňák, 79. Třešňák. Rozhodčí: Fojtík. ŽK: 1:3. Diváci: 120. Poločas: 1:0. Český Brod: Sova – Kryštof, Štefančík, Tománek, Šusta (75. Tříska) – Müller, Walter, Marek, Moravec (60. Husárik) – Brabec, Šťastný.