Aktuality - Všechny aktuality

Český Brod vypadl na hřišti v Libiši

fotbal Libiš

Kolínský deník 30.7.2007

LIBIŠ - Fotbalisté Českého Brodu svoji pouť pohárem ČMFS ukončili hned v prvním kole. V souboji dvou týmů z divizní skupiny B nestačili na Libiš.

Libiš – Český Brod 4:1 Přestože výsledek hovoří jasně, samotná hra tomu vůbec neodpovídala. „Jsem hrozně zklamaný. Po celý zápas jsme měli herní převahu, ale udělali jsme několik individuálních chyb a soupeř je bohužel dokázal potrestat,“ hlesl po utkání hrající kouč Českého Brodu Viktor Pařízek. „Rozhodl druhý gól, který jsme dostali hned na začátku druhého poločasu  a také to, že už v páté minutě musel střídat zraněný Nekolný,“ dodal.

Za Český Brod poprvé nastoupil brankář Jan Sova, syn bývalého ligového gólmana Milana. „Přišel k nám na půlroční hostování z Viktorie Žižkov,“ uzavřel Pařízek.

Branky: 43. a 75. Válek, 50. Kabyl ml., 53. Werner  – 65. Štefančík. Poločas: 1:0. Český Brod: Sova – Bláha (82. Hříbal), Pařízek, Michal, Böhm – Hucek (75. Stehlík), M. Kopecký, Nekolný (5. Strnad), Horejc – Čáp, Štefančík.