Aktuality - Všechny aktuality

Český Brod slavil

fotbal ilustrace

Brozany – Český Brod 1:2

Druhé vítězství v řadě si na své konto připsal Český Brod. Po výhře nad Novým Borem (4:2) si včera poradil s Brozany na jejich půdě. „Byli jsme lepší. I když až ve druhé půli jsme hráli podle mých představ. V kabině jsme si ale důrazně museli připomenout, že bez pohybu to nejde,“ uvedl hrající kouč Viktor Pařízek. „Opět nás podržel brankář Sova, který za stavu 0:1 chytil penaltu.“

Branky: 79. Hora – 54. Bláha, 65. Koštíř. Rozhodčí: Chládek. ŽK: 4:4. Diváků: 350. Poločas: 0:0.

Český Brod: Sova – Pařízek (66. Strnad), Čáp, Michal, Bláha – Hucek, M. Kopecký, Štefančík, Böhm – Socha, Koštíř (84. Horejc).

Zdroj: Kolínský deník 17.9.2007