Český Brod na úvod padl

První duel na zimním turnaji na Vyšehradě hráči Českého Brodu prohráli s pražskou Admirou (1:5). Autor: Deník/Michal KávaFotbalisté Českého Brodu jsou prvním týmem na okrese, který naplno zasáhl do zimní přípravy. Po pátečním tréninku nastoupil o víkendu k prvnímu utkání na zimním turnaji na Vyšehradě. Duel s pražskou Admirou ale nakonec výsledkově nezvládl. V souboji dvou divizních účastníků prohrál 1:5.

„První půle byla vyrovnaná. Mělo to super tempo, byla tam i kvalita. Prohrávali jsme po gólu z penalty a do přestávky měli dvě šance. Ale bohužel. Po přestávce jsme prostřídali a naše hra se zhoršila. Nakonec jsme snižovali na 1:4," uvedl vedoucí mužstva Jan Křen.

Za Český Brod nastoupili dva nováčci – Procházka z Jiren a Balcárek z Vyšehradu. "Jsou zde na zkoušku. Zatím je brzy cokoliv říkat," podotkl Křen.

Další utkání hraje Český Brod v sobotu proti Horním Měcholupům (ČFL).

Branka: Šťastný. Poločas: 0:1. Sestava: Sova – Kryštof, Procházka, Marek, Hruška – Moravec, Kopecký, Krejcar, Kadlec – Balcárek, Šťastný. Střádali: Gabriel, Tománek, Mlejnek, Kozlíček, Blaščok.